Parduodu sklypa.

ID: 38404
Kaina: 22 500 €
Kaina (Lt): 77 688 Lt
Kaina už arą: 4 500 €
Paskirtis: Namų valdos paskirtis
Regionas: Klaipėdos raj.
Gatvė:
Sklypo plotas: 5 a
Sklypo tipas: iki 1 ha
Ypatybės: Dujos, Vanduo, Elektra, Geras privažiavimas, Be pastatų, Gyvenvietėje, Geodeziniai matavimai

„Mažoji Kalotė“ – tai kylanti naujų ir jaukių gyvenamųjų namų ir blokuotų kotedžų gyvenvietė Klaipėdos miesto pašonėje, Naujosios Kalotės šiaurinėje dalyje. Tai unikali A ir A ž energetinės klasės vienaukščių ir dviaukščių gyvenamųjų namų gyvenvietė su išliekamąja verte, atskira vaikų žaidimo aikštele. Patogus susisiekimas su Klaipėdos miesto centru ( 100 m. iki visuomeninio transporto stotelės, autobusai 15 ir 17), greitas susisiekimas su Palanga ir Kretinga.
Per trejus – penkerius metus bus pastatyta 50 blokuotų dvibučių, 48 individualūs namai – komfortą ir ramų gyvenimo ritmą vertinantiems klientams. Sklypų dydžiai atitinka šiuolaikinius žmonių poreikius.
Nedidelė privati erdvė – aplinkos priežiūrai nereikalaujanti daug laisvo laiko. Darniai į namų kvartalą įsiliesiančios blokuotų dvibučių ir kotedžų eilės išilgai Medelyno ir Tauro gatvių suteiks individualių namų gyventojams privatumą, bendra architektūrinė koncepcija sukurs pridėtinę vertę projektui. Namai darniai įsikomponuos į Naujosios Kalotės gyvenvietę.
Klaipėdos raj., KALOTĖJE parduodami namų valdos paskirties sklypai naujai suformuotame 75 sklypų kvartale. Sklypų plotai nuo 4 iki 8 arų. Komunikacijos:vandentiekis irkanalizacija miesto.Elektra,dujos,asfaltuotas privažiavimas, gatvių apšvietimas. Daugiau informacijos https://mazojikalote.lt/

Pardavėjo kontaktai:

Telefonas:  867399267
El. paštas:  vidas.memelhaus@gmail.com

Skelbimas patalpintas:
2020-11-17